Szamba Betonowe lider w produkcji szamb betonowych-BETONEX 500 581 100 500 857 100 Kontakt

SZAMBA BETONOWE

Zbiorniki Zbiorniki łączone Komory wodomierzowe Kanały samochodowe Dokumentacja

SZAMBA BETONOWE KALISZ

Duża jakość oferty BETONEX sprawia, iż z powodzeniem konkurujemy z wytwórcami zbiorników na krajowych rynkach. Krajowa propozycja szamb betonowych Kalisz jest nader korzystna cenowo i daje istotne oszczędności, zarówno pod wobec kosztów zakupu, jak i transportu oraz montażu zbiorników we wskazanej lokalizacji docelowej (innymi słowy na miejscu u Użytkownika). Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości szamb betonowych (jednokomorowych, łączonych i wielokomorowych).

Szamba betonowe Kalisz to oferta szczelnych i ekologicznych zbiorników, wyprodukowanych z doskonałej jakości cementu uzbrajanego stalą, co daje najwyższą trwałość i trwałość na uszkodzenia. Część zbiorników sprzedawanych w ramach propozycji szamba betonowe Kalisz wyposażona jest w fabryczne otwory, z racji czemu zbiorniki gotowe są do instalacji. Wszystkie szamba mają atesty i spełniają ważne przepisy. Na żądanie Kontrahenta zapewniamy przewóz szamb i instalację w dowolnym miejscu w kraju (działamy na terenie całej Polski).

hurtowadetalicznasprzedaże-mail: betonexbiuro@wp.pl500 857 100BETONOWYCHPRODUCENT ZBIORNIKÓW

zbiorniki betonowe
zbiorniki łączone
komory wodomierzowe
kanały samochodowe

tel. 500 581 10026-660 JedlińskWielogóra ul. Stawna 2P.P.H.U. BETONEXPosiadamy place magazynowena terenie całej PolskiZapewniamy sprzedaż, transport orazmontaż szamb betonowychwięcej>Galeriawięcej> Copyright 2015 www.szamba-betonowe24.com.pl All rights reserved.www.szamba-betonowe24.com.pl